购买 M3Z36VC-RRG | M3Z36VC-RRG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
M3Z36VC-RRG
M3Z36VC-RRG
M3Z36VC-RRG
仅供参考
零件编号 M3Z36VC-RRG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-323F, 200MW, 5%, ZENER DIODE
送货服务
M3Z36VC-RRG参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±5%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 27 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包SOD-323F
M3Z36VC-RRG Packaging
Insepction
M3Z36VC-RRG FAQ
  • 1. How to order M3Z36VC-RRG on Heisener?
  • 3. Are the M3Z36VC-RRG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of M3Z36VC-RRG?
M3Z36VC-RRG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。